Folia projekcyjna do projekcji tylnej Black

Folia projekcyjna do projekcji tylnej o najwyższym kontraście.

 

Kup folię w naszym sklepie 

Folia projekcyjna do tylnej projekcji Black pozwala na wyświetlanie obrazu o najwyższym kontraście z wszystkich dostępnych folii do projekcji wstecznej.
Stosowana jest wszędzie tam, gdzie konieczne jest wyświetlanie obrazu przy bardzo dużym oświetleniu np. na witrynach sklepowych.
Zaletą folii projekcyjnej Black jest fakt, iż wyświetlany na niej obraz jest widoczny pod każdym kątem.
Dzięki folii projekcyjnej do tylnej projekcji Black możesz z każdej gładkiej, przezroczystej powierzchni stworzyć wysokiej jakości ekran do tylnej projekcji,
na którym wyświetlać można dowolne treści (reklamy, filmy, zdjęcia).
Aby taki efekt uzyskać wystarczy zamontować folię projekcyjną Black na dowolnej szklanej powierzchni, szybie wystawowej lub powierzchniach z tworzywa sztucznego.
Wysoka jakość wyświetlanego obrazu zmienia witrynę sklepową w nowoczesną i zmienijącą się powierzchnię reklamową lub informacyjną.

Folię stosuje się również w trakcie wystaw,targów jako odpowiednik wielkoformatowych monitorów, telewizorów, tablic informacyjnych.
Ogromną zaletą folii projekcyjnej jest możliwość stworzenia ekranu projekcyjnego o nieograniczonych rozmiarach.
Folia projekcyjna Black występuje w szerokości rolki 1,524 m, jednak w sytuacji kiedy wielkość ekranu jest większa niż szerokość rolki folię możemy łączyć jej fabrycznymi krawędziami.
Na rolce nawinięte jest maksymalnie 30,5 metra bieżącego folii projekcyjnej.

Folię projekcyjną Black możemy wycinać w dowolne kształty, dzięki czemu może być ona wykorzystywana w różnych nietypowych realizacjach np. wycięta sylwetka człowieka posłużyć może jako wirtualny przewodnik, hostessa itp.

Parametry:

Zastosowanie: Folia wewnętrzna
Kolor: czarna – matowa
Dostępne szerokości: 1,524 m
Grubość folii: 0,1 mm
Kąt widzenia: 180 °
Max. kąt projekcji: 120 °
Klej folii: TAK
Gain: 3
Kontrast: 500 : 1
Dostępna na magazynie: TAK
Gwarancja: 5 lat
Pobierz dane produktu Karta produktu: folia do projekcji tylnej Black