Holofolia do projekcji tylnej Trans

Folia projekcyjna do projekcji tylnej  do tworzenia efektu hologramu.


Kup folię w naszym sklepie 

Folia projekcyjna do tylnej projekcji Trans (holofolia) to przezroczysta, samoprzylepna folia do tworzenia efektu hologramu. Obraz wyświetlony na tej specjalnej folii sprawia wrażenie jakby był zawieszony w powietrzu. Nie jest to jednak typowy hologram. Przezroczysta folia projekcyjna Trans wykorzystywana jest również przy projekcjach na witrynach sklepowych. Po naklejeniu folii projekcyjnej Trans na szybę wystawową w ciągu dnia może ona pełnić funkcję standardowej witryny sklepowej przez którą widoczna jest ekspozycja towaru, natomiast wieczorem i w nocy służyć jako ekran projekcyjny. Efekt przestrzennej projekcji obraz jaki uzyskujemy dzięki folii projekcyjnej Trans sprawia, że często znajduje ona zastosowanie w reklamie. Wyświetlany obraz bardzo silnie oddziałowuje na widza przechodzącego w pobliżu miejsca wyświetlania.

Folię stosuje się również w trakcie wystaw,targów jako odpowiednik wielkoformatowych monitorów, telewizorów, tablic informacyjnych. Ogromną zaletą folii projekcyjnej jest możliwość stworzenia ekranu projekcyjnego o nieograniczonych rozmiarach. Folia projekcyjna Trans występuje w szerokości rolki 1,524 m, jednak w sytuacji kiedy wielkość ekranu jest większa niż szerokość rolki folię możemy łączyć jej fabrycznymi krawędziami. Na rolce nawinięte jest maksymalnie 30,5 metra bieżącego folii projekcyjnej.

Folię projekcyjną Trans możemy wycinać w dowolne kształty, dzięki czemu może być ona wykorzystana w różnych nietypowych realizacjach.

Parametry:

Przepuszczalność światła:   88 %
Zastosowanie:   folia wewnętrzna
Kolor:   przezroczysta
Dostępne szerokości:   1,524 m
Grubość folii:   0,1 mm
Kąt widzenia:   150 ⁰
Max. kąt projekcji:   120 ⁰
Gain:   1
Kontrast:   100:1
Dostępna na magazynie:   TAK
Gwarancja:   5 lat


Pobierz dane produktu

Karta produktu: folia do projekcji tylnej Trans (holofolia)