Folia projekcyjna do projekcji tylnej White

Folia projekcyjna do projekcji tylnej o najwyższej jasności.


Kup folię w naszym sklepie 

Folia projekcyjna do tylnej projekcji White to samoprzylepna folia w kolorze białym, która podwyższa jasność wyświetlanego obrazu. Folia projekcyjna White najczęściej wykorzystywana jest do tworzenia ekranów projekcyjnych w salach wykładowych i konferencyjnych, na których wyświetlana jest duża ilość tekstu. Podwyższona jasność wyświetlanego obrazu sprawia, że jest on widoczny nawet z najbardziej oddalonych miejsc. Folia projekcyjna White idealnie sprawdza się na witrynach sklepowych przy wyświetlaniu prezentacji tekstowych. Zaletą folii projekcyjjnej White jest fakt, iż wyświetlany na na szybie wystawowej obraz jest widoczny z dużej odległości. Folię projekcyjną White naklejać można na przezroczyste tworzywa sztuczne dzięki czemu można ją stosować wszędzie tam, gdzie wymogi bezpieczeństwa nie dopuszczają powierzchni szklanych np. ekrany na otwartych imprezach masowych.

Folię projekcyjną White stosuje się również w trakcie wystaw,targów jako odpowiednik wielkoformatowych monitorów, telewizorów, tablic informacyjnych. Ogromną zaletą folii projekcyjnej jest możliwość stworzenia ekranu projekcyjnego o nieograniczonych rozmiarach. Folia projekcyjna White występuje w szerokości rolki 1,524 m, jednak w sytuacji kiedy wielkość ekranu jest większa niż szerokość rolki folię możemy łaczyć jej fabrycznymi krawędziami. Na rolce nawinięte jest maksymalnie 30,5 metra bieżącego folii projekcyjnej.
Folię projekcyjną White możemy wycinać w dowolne kształty, dzięki czemu może być ona wykorzystana w rożnych nietypowych realizacjach.

Parametry:

Przepuszczalność światła:   60,0%
Zastosowanie:   folia wewnętrzna
Kolor:   biała – matowa
Dostępne szerokości:   1,524 m
Grubość folii:   0,1mm
Max. kąt projekcji:   120 ⁰
Kąt widzenia:   120 ⁰
Klej folii:   TAK
Gain:   6
Kontrast:   200 : 1
Dostępna na magazynie:   TAK
Gwarancja:   5 lat


Pobierz dane produktu

Karta produktu: folia do projekcji tylnej White