Folia do projekcji dwustronnej Dual

Folia projekcyjna do projekcji dwustronnej: obraz z dwóch stron ekranu.


Kup folię w naszym sklepie 

Folia projekcyjna do projekcji dwustronnej Dual to jedyna folia projekcyjna bez kleju. Obraz wyświetlony na folii projekcyjnej Dual widoczny jest z dwóch stron. Folia Dual ma biały matowy kolor i najczęściej wykorzystywana jest do tworzenia ekranów projekcyjnych do dwustronnej projekcji. Folią projekcyjną Dual zazwyczaj umieszcza się między przezroczystymi płytami z tworzywa sztucznego. Wykorzystywana jest również przy projekcjach na witrynach sklepowych. Mocowana jest wtedy do powierzchni szyby za pomocą specjalnych taśm samoprzylepnych. Ogromną zaletą wyświetlania obrazów na folii Dual jest ich podwyższona jasność, która sprawia, że są one widoczne z dużych odległości.

Folię stosuje się również w trakcie wystaw, targów jako odpowiednik wielkoformatowych monitorów, telewizorów, tablic informacyjnych. Ogromną zaletą folii projekcyjnej jest możliwość stworzenia ekranu projekcyjnego o nieograniczonych rozmiarach. Folia projekcyjna Dual występuje w szerokości rolki 1,524 m, jednak w sytuacji kiedy wielkość ekranu jest większa niż szerokość rolki folię możemy łączyć jej fabrycznymi krawędziami. Na rolce nawinięte jest maksymalnie 30,5 metra bieżącego folii projekcyjnej.

Folię projekcyjną Dual możemy wycinać w dowolne kształty, dzięki czemu może być ona wykorzystana w rożnych nietypowych realizacjach.

Parametry:

Przepuszczalność światła:   80 %
Zastosowanie:   folia wewnętrzna
Kolor:   biała – matowa
Dostępne szerokości:   1,524 m
Grubość folii:   0,13 mm
Kąt widzenia:   180 ⁰
Max. kąt projekcji:   120 ⁰
Gain:   5
Kontrast:   200:1
Dostępna na magazynie:   TAK
Gwarancja:   5 lat


Pobierz dane produktu

Karta produktu: folia projekcyjna do projekcji dwustronnej Dual