Folia projekcyjna do projekcji przedniej V-White

Folia projekcyjna do projekcji przedniej V-White.

 

Kup folię w naszym sklepie 

Folia projekcyjna to projekcji przedniej V-White to biała, nieprzezroczysta folia, która po naklejaniu na każdą gładką powierzchnię pełni funkcję wysokiej jakości ekranu projekcyjnego do przedniej projekcji.  Folia V-White znajduje zastosowanie w salach wykładowych, szkoleniowych lub konferencyjnych, gdzie po naklejeniu np. na szybę pełni funkcję  ekranu projekcyjnego.

Folię projekcyjną V-White stosuje się również w trakcie wystaw, targów jako odpowiednik wielkoformatowych monitorów, telewizorów, tablic informacyjnych. Ogromną zaletą folii projekcyjnej jest możliwość stworzenia ekranu projekcyjnego o nieograniczonych rozmiarach. Folia projekcyjna V-White występuje w szerokości rolki 1,524 m, jednak w sytuacji kiedy wielkość ekranu jest większa niż szerokość rolki folię możemy łączyć jej fabrycznymi krawędziami. Na rolce nawinięte jest maksymalnie 30,50 metrów bieżących folii projekcyjnej.
Folię projekcyjną White możemy wycinać w dowolne kształty, dzięki czemu może być ona wykorzystywana w różnych nietypowych realizacjach.

 

Parametry:

 

Zastosowanie:   folia wewnętrzna
Kolor:   biała matowa
Dostępne szerokości:   1,524 m
Grubość folii:   0,1 mm
Max. kąt projekcji:   120 ⁰
Kąt widzenia:   180 ⁰
Klej folii:   TAK
Gain:   4
Kontrast:   200:1
Dostępna na magazynie:   TAK
Gwarancja:   5 lat


Pobierz dane produktu

Karta produktu: folia do projekcji przedniej V-White


zam_fp

Kup folię do projekcji przedniej V-White